Mostar Film Festival upriličit će ove godine 30 projekcija u pet službenih programa: natjecateljskom, međunarodnom - Between the Rivers, dokumentarnom - DocuSpectre, studentskom i dječijem.

U Natjecateljskom programu bit će prikazano 9 filmova u kojima će stručni žiri birati najbolje muške, ženske i sporedne uloge, te najboljeg debitanta. Međunarodni program - Between the rivers će prikazati filmska ostvarenja sa područja Evrope, program Docuspectre prikazat će aktualna ostvarenja iz regije, dok će se u programu !hej Studenti studentima i publici prestaviti studenti regionalnih glumačkih i dramskih fakulteta i akademija.

16.11.2017. Četvrtak

18.30 SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA / HD herceg Stjepan Kosača

Svečano otvaranje Mostar Film Festivala bit će upriličeno u 18:30 sati u Velikoj dvorani Hrvatskog doma herceg Stjepan Kosača, koji je dom svih filmskih programa Mostar Film Festivala.

18.30 ŽABA / Velika dvorana HD Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

17.11.2017. Petak

17.00 HOĆU KUĆI / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

17.30 RAJSKI APARTMAN / Velika dvorana HD Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

19.00 NAJVAŽNIJI DEČKO NA SVETU / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

20.00 REKVIJEM ZA GOSPOĐU J. / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.00 RUDAR / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

18.11.2017. Subota

12.00 RIČARD RODA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Obiteljski vikend 11. Mostar Film Festivala

14.00 ANKA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Obiteljski vikend 11. Mostar Film Festivala

17.00 SMRDLJIVA BAJKA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Specijalna projekcija 11. Mostar Film Festivala

18.00 A BALKAN NOIR / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

20.00 THE BOOKS OF KNJIGE: SLUČAJEVI PRAVDE / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

21.00 TIFA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

22.00 IME: DOBRICA, PREZIME: NEPOZNATO / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

19.11.2017. Nedjelja

12.00 ANKA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Obiteljski vikend 11. Mostar Film Festivala

14.00 RIČARD RODA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Obiteljski vikend 11. Mostar Film Festivala

15.00 SLOT 1 / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Studentski program 11. Mostar Film Festivala

17.00 GLEMBAJEVI / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Retrospektiva - Antun Vrdoljak 11. Mostar Film Festivala

17.30 ARRHYTHMIA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

19.00 DOM ANĐELA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

20.00 KAD DAN NIJE IMAO IME / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

21.00 SCREAM FOR ME SARAJEVO / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

22.00 ZBOG TEBE / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

20.11.2017. Ponedjeljak

15.00 SLOT 2 / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Studentski program 11. Mostar Film Festivala

17.00 H-8 / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Retrospektiva - Antun Vrdoljak 11. Mostar Film Festivala

18.00 THE LINE / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

19.00 NEŽELJENA BAŠTINA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

20.00 PROKLETI PAS / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

21.11.2017. Utorak

16.00 SCAFFOLDING / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

17.00 U GORI RASTE ZELEN BOR / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Retrospektiva - Antun Vrdoljak 11. Mostar Film Festivala

18.00 TWO LOTTERY TICKETS / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

19.00 ŽIVOT OD MILIJUN DOLARA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

20.00 MRTVE RIBE / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Natjecateljski program 11. Mostar Film Festivala

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub

22.11.2017. Srijeda

16.00 DEDE / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

18.00 POSLJEDNJA BARIJERA / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Međunarodni - Between the Rivers program 11. Mostar Film Festivala

19.00 BUFFET ŽELJEZARA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Dokumentarni - DocuSpectre program 11. Mostar Film Festivala

20.30 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I ZATVARANJE FESTIVALA / Mala dvorana HD herceg Stjepan Kosača

Žiri Natjecateljskog programa Mostar Film Festivala, kojeg čine Almir Šahinović, Stjepan Perić, Ivan Leo Lemo i Dejan Dabić, odabrat će najbolje u kategorijama najbolje ženske i muške glavne uloge, najboljih sporednih uloga te najboljeg debitanta.

Žiri Međunarodnog programa Mostar Film Festivala, kojeg čine Zoran Cvetanović, Dragana Tešić i Zoran Galić odabrat će najbolji film koji će biti nagrađen regionalnom kino-ditribucijom, u partnerstvu sa Continental Film distribucijskom kućom.

Proglašenje pobjednika Mostar Film Festivala, festivala filmske glume, bit će upriličeno u 20 sati nakon čega će festival biti službeno zatvoren.

22.30 AFTERPARTY / Golden Pub